Reference
/
Veřejné osvětlení

Dalovice - výměna veřejného osvětlení

V obci Dalovice u Karlových Varů jsme dokončili další etapu výměny veřejného osvětlení. Nové LED lampy poskytují vyšší světelný výkon a optimální osvětlení veřejných komunikací a prostranství. Hlavně však obci přináší až 81 % energetické úspory oproti vysoké spotřebě elektrické energie původních zastaralých výbojkových lamp.

Veřejné osvětlení - Hroznětín RVO III.

V roce 2019, proběhla výměna veřejného osvětlení ve středu města Hroznětína z programu MPO Efekt 2019. Nově se tak instalovala svítidla s teplotní chromatičností 2700 K. Celkem bylo v této fázi vyměněno a doplněno celkem 47 ks svítidel iLED PSL a 456 m napájecích kabelů.

Osvětlení výrobní expedice - Liapor

Dokončená instalace osvětlení expedice v areálu firmy Liapor. Nainstalovali jsme poslední svítidla a vše otestovali. Od teď se bude řidičům kamionů lépe nakládat v pozdních hodinách a zaměstnanci mají lepší podmínky na práci.

Veřejné osvětlení - Strkovice

Výstavba nového veřejného osvětlení v obci Strkovice je ke vší spokojenosti hotová.
Tato zakázka vznikla výhrou veřejné zakázky. Instalovali jsme 18 nových sloupů a LED svítidel, 3 kompletně nové rozvaděče veřejného osvětlení a přes kilometr kabeláže.
Použitá svítidla iLED PSL série a iLED ESL série.

Rekonstrukce veřejného osvětlení - město Tachov, ulice Tovární

Město Tachov a výstavba nového a demontáž stávajícího veřejného osvětlení v ulici Tovární.

Během měsíců duben 2019 jsme připravili veškeré podklady pro vytyčení stávajících sítí, omezení provozu na komunikaci a dalších potřebných dokumentů před samotnou výstavbou.

Během měsíce Květen – Červen 2019 jsme vystavěli 11 ks sedmi metrových stožárů a osadili jsme je svítidlem řady P-LINE, konkrétně modelem PSL-50 s optickým systémem M6 vhodným pro větší rozestup stožárů, tak aby byla splněna požadovaná světelná norma pro komunikaci. Dále jsme osadili 13 ks pětimetrových stožárů taktéž se svítidlem řady P-LINE – PSL-50 s optikou M5. Následně jsme osadili nový rozvaděč a upravili všechny povrchy do původního stavu.

Nabízíme komplexní řešení multimediálních a audiovizuálních projektů, LED zobrazovačů pro sport a reklamu, veřejné a venkovní LED osvětlení.
Prohlédněte si naší referenční tiskovinu.
HDT impex, s.r.o.
Botanická 3
362 63 Karlovy Vary - Dalovice
Česká republika


Po - Pá: 8:00-17:00
+420 353 222 267
info@HDT.cz


HDT SK, s.r.o.
Borekova 37
821 06 Bratislava
Slovensko


Po - Pá: 8:00-17:00
+421 245 640 387
info@HDTSK.sk