Reference
/
Instore Design

Obří kruhová LED obrazovka v Olympia Brno

Pod stropem nákupního centra Olympia Brno je zavěšená naše velkoplošná 360° kruhová LED obrazovka. Při instalaci byl kladen důraz na dobrou viditelnost ze všech stran a na nízkou hmotnost celého řešení.

Olympia Brno je největším nákupním a zábavním centrem na Jižní Moravě. Nachází se v těsné blízkosti dálničního uzlu D1 a D2 a disponuje více než 200 obchody. Jediná reklamní kruhová trvale nainstalovaná LED v ČR je umístěná v samotném centru OC s přímým výhledem jak z Food courtu, tak jednotlivých vchodů.

Rozšířili jsme LED reklamní plochy ve Westfield Chodov

Do interiéru obchodního centra Westfield Chodov v Praze jsme dodali novou reklamní velkoplošnou LED obrazovku. Zobrazovač je nainstalován v prostoru nad eskalátorem k Hypermarketu Albert a je součástí nočního průchodu. Vhodné umístění zobrazovací LED plochy umožňuje maximální počet shlédnutí reklamních sdělení návštěvníky obchodního centra po celý den. LED obrazovka je zasazena do stěny obložené Lacobelem.

Samozřejmostí je vzdálená správa digitálního obsahu pomocí našeho cloudového rozhraní NODEPLY.

Na všech reklamních obrazovkách ve Westfield Chodov může běžet i Vaše reklama! Více informací získáte na LEDinzerce.cz.

Dodali jsme novou LED reklamní plochu do Metropole Zličín - Albert

V interiéru obchodního centra Metropole Zličín v Praze jsme rozšířili digital signage plochy o další velkoplošnou LED obrazovku zavěšenou nad pasáží u Hypermarketu Albert.

Samozřejmostí je vzdálená správa digitálního obsahu pomocí našeho cloudového rozhraní NODEPLY.

Na všech reklamních obrazovkách v Metropoli Zličín může běžet i Vaše reklama! Více informací získáte na LEDinzerce.cz.

LED obrazovka pro Centrum Černý Most - Central Plaza

V rámci spolupráce se společností Unibail Rodamco Westfield jsme navrhli a zrealizovali novou LED obrazovku pro digital signage v Centru Černý Most. Velkoplošný LED zobrazovač eLite iVision jsme nainstalovali nad Central Plaza nákupního centra. Reklamní obrazovka je nenápadně zabudovaná do SKD stěny.

Samozřejmostí je vzdálená správa obsahu díky cloudovému rozhraní správy obsahu NODEPLY.

Na všech reklamních obrazovkách v Centrum Černý Most může běžet i Vaše reklama! Více na LEDinzerce.cz.

LED obrazovka pro Decathlon Karlovy Vary - Hypermarket Globus

Pro našeho obchodního partnera jsme dodali a namontovali velkoplošnou LED obrazovku u vstupu do prodejny Decathlon v hypermarketu Globus v Karlových Varech. Reklamní plocha má rozměry 3,2 x 1,8 metru a je zabudovaná do SDK stěny. Použitím SMD zobrazovací technologie je dosaženo velmi kvalitního obrazu z širokých pozorovacích úhlů.

LED obrazovka a ozvučení pro vyhlídkovou terasu Premium Outlet Prague Airport

Zakázkovou LED obrazovku eLite oVision s jemným rozlišením jsme vyrobili a nainstalovali pro vyhlídkovou terasu komplexu Premium Outlet Prague Airport. Nákupní centrum se nachází v obci Tuchoměřice nedaleko Letiště Václava Havla v Praze. Obrazovka v rozměrech 5 x 3 metru slouží pro zobrazení letových informací, informací o letadlech a je na ni přenášen živý kamerový přenos z letištní plochy a vybraných letů. Kvalitní reproduktory Omnitronic doplňují živé záběry o zvukový přenos komunikace mezi pilotem a řídící věží. Obrazovka je z větší části zabudována do fasády objektu a umožňuje přední servisní přístup.

Dodávka ozvučení a TV do nemocnice v Ostrově

Na chirurgický sál nemocnice v Ostrově nad Ohří jsme dodali kvalitní ozvučení Bose Wave SoundTouch music system IV. Pokoje nemocnice jsme vybavili LCD televizemi.

Oboustranné LED reklamní obrazovky pro IGY CENTRUM

Exkluzivní oboustranné LED reklamní zobrazovače jsme vyrobili na objednávku našeho obchodního partnera pro montáž v IGY Centrum České Budějovice. Důraz byl kladen na velmi jemné obrazové rozlišení a precizní provedení. Závěsné oboustranné LED zobrazovače jsou opláštěné corianem (umělý kámen). Pro řízení multimediálního obsahu je využit cloudový přehrávač NODEPLY

Ozvučení restaurace La Hospoda

Restaurace La Hospoda v centru Karlových Varů nabízí moderní českou i světovou kuchyni a skvěle čepovaná česká piva. Gastronomický zážitek v krásném prostředí provozovny umocňuje naše ozvučení výčepu, hlavní restaurace i venkovní zahrádky. Nenápadné nástěnné reproduktory a subwoofery skryté v interiéru restaurace poskytují špičkový zvuk i při nízké hlasitosti. Zvuková kulisa tak neruší návštěvníky při konzumaci místních specialit.

Inteligentní osvětlení wellness v Praze

Velmi zajímavým projektem a zároveň výzvou pro naše projektové manažery bylo zakázkové osvětlení v luxusním relaxačním wellness v centru Prahy. Komplexní světelný návrh jsme několikrát museli přepracovat díky specifickým požadavkům investora. Výsledek však stojí za to! Díky inteligentním ovladačům lze celou instalaci snadno programovat pomocí mobilní aplikace.

LED obrazovka pro ING Relax Zone na Letišti Praha

Pro našeho významného obchodního partnera jsme nainstalovali informační digitální LED obrazovku do ING Relax Zone Terminálu 2 na Letišti Václava Havla v Praze. Velkoplošná obrazovka slouží pro zobrazení odletů a příletů, informací a zajímavostí o cílových destinacích, odbavuje informační servis letiště a poskytuje komfortní reklamní prostor. Obrazovku jsme vyrobili na míru tak, aby byl maximálně využitý prostor mezi konstrukčními prvky haly. 

Královská Srdcovka, Karlovy Vary

Restauraci Královská Srdcovka v Karlových Varech jsme ozvučili kvalitním a spolehlivým 100V zvukovým systémem Omnitronic. Vynikající nepasterizovanou desítku z tanků a skvělou českou kuchyni si tak mohou návštěvníci restaurace plně vychutnat i díky naší zvukové technice, která reprodukuje kvalitní podkresovou hudbu v celé restauraci a navozuje příjemnou a decentní zvukovou kulisu. Oblíbenou pivnici v centru lázeňského města jsme vybavili také bezdrátovou WiFi sítí UniFi a kamerovým systémem Hikvision.

Velkoplošné reklamní LED obrazovky ve Westfield Chodov

Do interiéru obchodního centra Westfield Chodov v Praze jsme dodali trojici reklamních velkoplošných LED obrazovek. Zobrazovače jsou nainstalované v prostoru nejfrekventovanějších pasáží obchodního centra, což umožňuje maximální počet shlédnutí reklamních sdělení návštěvníky. LED obrazovky mají velmi jemné rozlišení a poskytují špičkovou kvalitu obrazu.

Ve spolupráci s technickou správou objektu se nám podařilo citlivě zabudovat všechny LED obrazovky do stěn nákupního centra. Splnili jsme tak požadavek investora, aby naše LED technologie nenápadně splynula s architekturou obchodního domu.

Samozřejmostí je vzdálená správa digitálního obsahu pomocí našeho cloudového rozhraní NODEPLY..

Na všech reklamních obrazovkách ve Westfield Chodov může běžet i Vaše reklama! Více informací získáte na LEDinzerce.cz.

LED obrazovky pro OC FORUM Prešov

Obchodní centrum NOVUM v Prešově dostalo dvě krásné obrazovky. Jednu venkovní, atypickou - na roh budovy. Druhá obrazovka je pak uvnitř centra k běžné reklamě.
 
eLitevision venkovní obrazovka s plochou o rozlišení 1888 x 320 obrazových bodů, která umožňuje zobrazit reklamní plochu buď jako jeden celek (video, obrázek, text), nebo umí být rozdělena na dvě nezávislé plochy. 
Druhá eLitevision obrazovka, interiérová, nabízí rozlišení 1536 x 576 bodů, a oslovuje návštěvníky obchodního centra, kteří míří po eskalátorech do garáží. Díky štíhlému tělu o hloubce jen 8 cm splývá s prostředím a je vnímána jako krásný, nerušivý doplněk prostředí. 
 
Celý reklamní systém je pak propojen se systémem NODEPLY a umožňuje tak nejen správu obrazovek současně, ale i následné zprovoznění i stovek dalších reklamních médií po objektu s libovolným rozlišením nebo libovolné velikosti. Správa reklamního obsahu probíhá přes Cloud, takže není potřeba instalovat na PC obsluhy programy. Nodeply nabízí jednu z nejlepších variant jak hezky česky ovládat snadno a intuitivně obsahovou část reklam nejen v obchodních centrech.

Výměna informačních panelů Hudebního divadla Karlín

Digital signage postupuje stále dále a umožňuje přeměňovat klasické plakátovací plochy na digitální. U realizace této zakázky jsme dostali vítanou výzvu a to zkombinovat vysoký obrazový detail, velmi vysoký jas zobrazovačů, venkovní IP krytí a to vše ve spojení se zakázkovým rozměrem a designem.

Pro Hudební divadlo v Karlíně jsme zrealizovali výměnu celkem 3 ks CLV informačních panelů za digitální LED SMD velkoplošné zobrazovače. Divadlo tím získalo lepší využití ploch, kdy na nich nyní může promítat více upoutávek na představení a aktuálních informací najednou. Motivy může online a bez nákladů na tisk okamžitě měnit. Vzhledem k instalaci v centru města je samozřejmostí automatický senzor, který reguluje svítivost zobrazovačů v návaznosti na úroveň okolního osvětlení. Konstrukční řešení zahrnuje kotvení do země, designový nosný rám vč. otevírací dveří pro servis. Obrazovka samotná je chráněna bezpečnostním sklem.

Reklamní LED obrazovka na výtahu - Metropole Zličín

Dodali jsme obří velkoplošnou LED obrazovku na výtahovou šachtu ve food courtu Metropole Zličín v Praze. Zobrazovač má výbornou pozici v centrálním prostoru centra, proto je velice oblíben u inzerentů. Výška obrazovky je 8 m a poskytuje velmi jemný obraz. Výzvou byla instalace ve velmi tenkém provedení s osazením na existující výtahovou šachtu bez možnosti vrtání či sváření. Samozřejmostí je vzdálená správa obsahu díky cloudovému rozhraní NODEPLY.

Na této reklamní obrazovce v Metropoli Zličín na Central plaza může běžet i Vaše reklama - pro více informací LEDinzerce.cz.

Reklamní LED obrazovka v AUPARK Bratislava

Dodali jsme obří velkoplošnou LED obrazovku do největšího obchodního centra Aupark Bratislava na Slovensku. Zobrazovač má výbornou pozici v centrálním pasáži centra, proto je velice oblíben u inzerentů. Rozměr obrazovky je 11 x 4 m a poskytuje velmi jemný obraz. Obrazovka je zabudována do stěny, aby působila pro interiér nerušivým dojmem. Součástí je dohledová kamera. Samozřejmostí je vzdálená správa obsahu.

LED obrazovky v Centru Černý Most, Praha

V návaznosti na zadání společnosti Unibail Rodamco jsme navrhli a zrealizovali digital signage v Centru Černý Most.

Osadili jsme 2 velkoplošné zobrazovače: jeden v pasáži a druhý přímo nad food courtem. Perimeter nad foodcourtem je atypický svými rozměry a tvary. Délka LED SMD perimetru je 50 m, výška téměř 0,8 m a obsahuje konvexní i konkávní zakřivení. 
 
Oba LED SMD zobrazovače eLite iVision jsme v rámci provozu objektu zabudovali během několika pracovních nocí do SDK stěny.
 
Na výsledek se můžete podívat živě přímo v Centrum Černý Most a nebo ve fotogalerii níže.
 
Samozřejmostí je vzdálená správa obsahu díky cloudovému rozhraní NODEPLY.
 
Na obou reklamních obrazovkách v Centrum Černý Most může běžet i Vaše reklama - pro více informací LEDinzerce.cz.

KOMPLETNÍ LED TECHNOLOGIE Kings Casino Rozvadov

Naše společnost realizovala dodávku a montáž LED obrazovek a osvětlení pro pokerový televizní stůl, na kterém probíhají finálová klání všech velkých turnajů. Součástí zakázky bylo navržení, výroba a montáž speciálních konstrukcí nad a kolem finálového stolu.

Naše LED obrazovky eLite iVision jsou ve dvou prstencích usazené přímo nad hracím stolem, obrovská LED obrazovka se nachází přímo za pokerovými hráči a další LED obrazovky jsou nainstalovány z obou stran do tribun pro diváky. Všechny LED zobrazovače umožňují přehrávání reklamních spotů, vlastní grafiky, soupisek.

Nabízíme komplexní řešení multimediálních a audiovizuálních projektů, LED zobrazovačů pro sport a reklamu, veřejné a venkovní LED osvětlení.
Prohlédněte si naší referenční tiskovinu.
HDT impex, s.r.o.
Botanická 3
362 63 Karlovy Vary - Dalovice
Česká republika


Po - Pá: 8:00-17:00
+420 353 222 267
info@HDT.cz


HDT SK, s.r.o.
Borekova 37
821 06 Bratislava
Slovensko


Po - Pá: 8:00-17:00
+421 245 640 387
info@HDTSK.sk