Reference
/
Ozvučení

Multi-kulturní prostor Empire Hall

Jeden z dalších zdařilých projektů vybavený špičkovou audio video, světelnou a pódiovou technikou. Ozvučení v hlavním sále zajišťuje mohutný přednes systému Nova Acoustic o výkonu 12,5kW, řízený na přání investora pomocí tabletu, ale i plně profesionálního digitálního mixážního pultu.
O scénické i dynamické osvětlení se stará více jak třicet komponent inteligentních světel MUVIK opět řízený pomocí smart technologie. 
Malý sál je decentně, ale přesto dynamicky ozvučen dvanácti satelity a dvěma subbasy s možností odbavit konferenční pojetí, tak i chill-out párty. Do obou sálů jsme dodali výkonnou projekci a plátno. Prostory jsou tedy plně schopni odbavit většinu poptávaných eventových akcí.    

Královská Srdcovka

Královská Srdcovka byla vybavena ozvučením Omnitronic reproduktory D-6T a OD-5T, 100V. Jako zesilovač byl použit Omnitronic MPVZ-350.6P. WiFi spojení zajišťuje anténa UniFi. O bezpečnost se stará kamerový systém značky Hikvision. 

Giebel - Ostrov TV a Ozvučení

Do Ostrovské nemocnice bylo dodáno kvalitní ozvučení Bose Wave SoundTouch music system IV na chirurgický sál.  Pokoje byli vybaveny televizemi.

La Hospoda

Restaurace La Hospoda přináší do Karlových Varů tradiční suroviny ve zcela novém pojetí. Delikátní českou kuchyni s českými speciality tak, jak je ještě neznáte v kombinaci s tím nejlepším českým pivem. Do La Hospodu jsme vybavili ozvučením: Omnitronic OD-5T nástěnný 5" reproduktor 16W, 100V a Omnitronic CSUB-12 Ceiling subwoofer. Venkovní prostory jsou vybaveny Adastra BP6V-B, 100V nástěnný 6,5" reprobox, 60W. 


Svitavy - Zimní stadion

Svitavy – Ledová plocha v areálu svitavského stadionu, která slouží současně i jako hokejbalové hřiště. Byla vybavena naším ozvučením a LED obrazovkou. 

Dodali jsme obrazovku 4x2m P7,62. 
Scorebboard ONE - hokej

V hale je namontováno 100V ozvučení:
Zesilovač: Omnitronic MP-650P PA, 100V zesilovač, USB, MP3
Mix: Power Dynamics PDM-L905, mixážní pult
Reproduktorů 12ks Omnitronic HS-80 PA horn speaker

Vybavení sportovní haly v Lázních Kynžvart - LED, zvuk, světla

V nové multifunkční sportovní hale v Lázních Kynžvart jsme instalovali náš ScoreBoard o velikosti 3x2 metrů. Právě proto, že halu využívá více sportovních sdružení, je náš univerzální ScoreBoard využívám pernamentně.

Kromě časomíry jsme halu vybavili kompletní audiotechnikou i úsporným osvětlením.
Nabízíme komplexní řešení multimediálních a audiovizuálních projektů, LED zobrazovačů pro sport a reklamu, veřejné a venkovní LED osvětlení.
Prohlédněte si naší referenční tiskovinu.
HDT impex, s.r.o.
Botanická 3
362 63 Karlovy Vary - Dalovice
Česká republika


Po-Pá: 8:00-17:00
+420 353 222 267
info@HDT.cz


HDT SK, s.r.o.
Borekova 37
821 06 Bratislava
Slovensko


Po-Pá: 8:00-17:00
+421 245 640 387
info@HDTSK.sk