Rekonstrukce kulturního sálu RKS Prievidza

V rámci projektu rekonstrukce RKC Prievidza jsme ve spolupráci s naším B2B partnerem realizovali kompletní technickou obnovu multifunkčního sálu. Zásadním způsobem jsme se podíleli na nové koncepci využití prostoru pro budoucí kulturní a společenské akce.

Variabilita nového pódia umožňuje snadné sestavení libovolného tvaru a rozměrů kdekoliv v sále včetně centrální kompozice uprostřed prostoru. Snadno tak lze navázat přímý kontakt a interakci diváků s herci a účinkujícími. Kromě finančního budgetu investora jme museli zohlednit také náročné technické požadavky. Výsledkem je univerzální a kvalitní řešení za rozumné peníze. Při slavnostním otevření rekonstruovaného sálu investor ocenil naši pomoc a profesionalitu při návrhu celého projektu, který zásadně změnil možnosti a vzhled sálu kulturního střediska. V rámci dodávky techniky jsou nainstalovány divadelní reflektory, zvukové a světelné pulty, ozvučovací a další technika od renomovaných značek Midas, BOSE, Futurelight, Nivtec, Alutruss atd. 

LED scoreboard pro EHF Passau Black Hawks

Na sklonku roku 2022 jsme instalovali nový výsledkový LED scoreboard na zimní stadion německého hokejového klubu EHF Passau Black Hawks.

Spodní část LED zobrazovače je vyhrazena časomíře a údajům o hře, horní část je určena pro multimediální spoty sponzorů a města Passau a zároveň slouží pro přímé TV přenosy a záznamy sportovních klání v aréně. Výsledkový servis je řízen naším software SCOREBOARD-SYSTEM.com. Moderní digitální technologie přináší divákům přehledné informace o hře i skvělý multimediální zážitek při jednotlivých utkáních.

LED obrazovka Dunajská Streda

Sportovní hala dostala novou LED obrazovku 4.5m x 2.5m, ke které si přikoupili i software scoreboard pro házenou , basket a floorbal. Naprosto vyhovující obraz, možnost prolínání výsledků s reklamními spoty nebo videi klubů. Dodali jsme i externí sirénu, útočné čas a navíc i tlačítka pro časomíru k okamžitému ovládání hry. 

LED scoreboard EHC Klostersee Grafing

Další dodávku výsledkového LED servisu v sousedním Německu jsme na základě referencí realizovali v Grafingu u Mnichova.

Účastník německé Oberligy EHC Klostersee využívá LED zobrazovač o rozměrech cca 5 x 4 metru a rozlišení 1200 x 960 pixelů. Výsledková část je řízená naším software SCOREBOARD-SYSTEM.com ze stanoviště u ledové plochy z kabiny pro časoměřiče. Mediální část ovládaná naším systémem RUBICO se odbavuje z prostoru režie, která je umístěna ve středu hlavní tribuny.

BVV reklamní bannery, Brno

Instalace reklamních bannerů v historické části města Brna a to přímo nad hlavním vstupem výstaviště. Požadavek zákazníka - nízkoenergetické bannery, splňující přísné kritéria urbanistů města. Bannery nahrazují původní dřevěné desky, na které se lepila písmena s názvem veletrhu. Po update systému systém umožňuje ve kteroukoliv dobu měnit banery, ukazovat i čas, předpověď počasí, QR kódy pro nákup vstupenek, nebo využití rozšiřuje i na momentální informační a varovné bannery při nouzové situaci v areálu.

Použity byly hliníkové, pasivně chlazené kabinety eLitevision P8, se speciálními diodami DIP 3v1. Výhoda diod je, že jejich těla nejsou barvená (u DIP diod je obecný problém, že barevný plast diod zbělá - zkoroduje a barvy jsou pak nevýrazné), dále tyto diody mají svítivost 8000nitů a ve spojení s čidlem jasu fungují dokonale neutrálně na své okolí - za slunce je vidět, za tmy fungují třeba jen na 4% svitu. Další výhodou je i pasivní chlazení bez ventilátorů, extra nízká spotřeba 420W/kabinet. Jednoznačně nejlepší model exteriérovéhoho kabinetu za poslední roky.

Použito bylo 50 kabinetů, z toho 38 na banner nad hlavním vstupem (míří na hlavní parkoviště) a 12 kabinetů nad služebním vchodem, který směřuje směrem k tramvajové zastávce.

MFK Michalovce (SK) P8 41,47 m2

Výsledková tabule unikátních parametrů!

8,64 metrů šířka, 4,8 m výška - 41,47 m2. Tato obrovská plocha se natáčí kolem své osy o 180° dozadu za stadion, kde je FAN zóna pro letní koncerty s velkoplošnou obrazovkou. Rozlišení P8 umožní rozlišení  1080 x 600 obrazových bodů. Co je na tomto díle navíc skvělé, to je jas 10.000 nitů. klasické venkovní obrazovky mají z 90% maximální jas o hodnotách do 6500 nitů. Tato obrazovka je tedy skoro dvojnásobek výkonnější. Toto  se ocení v momentě kdy svítí proti obrazovce slunce. Tato LED SMD obrazovka umožní dokonalý obraz i při přímém svitu slunce. 
 
MFK Zemplín Michalovce tak získal multimediální plochu na videa, fotky, výsledkové skóre a zároveň i plochu na letní koncerty, kde při otočení pro 180° za stadionem vyroste festivalová plocha pro tisíce lidí.
 
Dárkem pro klub bylo i 96 kabinetů, které jako perimetry tvoří reklamní obrazovku okolo herní plochy. Kabinety jsou sice starší, ale umocňují přechod z nudného hřiště na moderní multimediální stánek zábavy. Sponzoři, klubová videa, fotky a medailónky hráčů, nové 3D logo ve vývoji, to vše jsou jen střípky nové tváře prvoligového klubu MFK Zemplín Michalovce.

Obří kruhová LED obrazovka v Olympia Brno

Pod stropem nákupního centra Olympia Brno je zavěšená naše velkoplošná 360° kruhová LED obrazovka. Při instalaci byl kladen důraz na dobrou viditelnost ze všech stran a na nízkou hmotnost celého řešení.

Olympia Brno je největším nákupním a zábavním centrem na Jižní Moravě. Nachází se v těsné blízkosti dálničního uzlu D1 a D2 a disponuje více než 200 obchody. Jediná reklamní kruhová trvale nainstalovaná LED v ČR je umístěná v samotném centru OC s přímým výhledem jak z Food courtu, tak jednotlivých vchodů.

LED mantinely Prostějov

Do Národního sportovního centra v Prostějově jsme dodávali reklamní LED mantinely eLite iVision. Mobilní LED zobrazovač využívá během extraligových utkání místní volejbalový oddíl i jiné sportovní kuby. Dodali jsme celkem 36 ks mantinelů o rozměrech 960 x 960 mm s roztečí 8 mm.

Rozšířili jsme LED reklamní plochy ve Westfield Chodov

Do interiéru obchodního centra Westfield Chodov v Praze jsme dodali novou reklamní velkoplošnou LED obrazovku. Zobrazovač je nainstalován v prostoru nad eskalátorem k Hypermarketu Albert a je součástí nočního průchodu. Vhodné umístění zobrazovací LED plochy umožňuje maximální počet shlédnutí reklamních sdělení návštěvníky obchodního centra po celý den. LED obrazovka je zasazena do stěny obložené Lacobelem.

Samozřejmostí je vzdálená správa digitálního obsahu pomocí našeho cloudového rozhraní NODEPLY.

Na všech reklamních obrazovkách ve Westfield Chodov může běžet i Vaše reklama! Více informací získáte na LEDinzerce.cz.

Dodali jsme novou LED reklamní plochu do Metropole Zličín - Albert

V interiéru obchodního centra Metropole Zličín v Praze jsme rozšířili digital signage plochy o další velkoplošnou LED obrazovku zavěšenou nad pasáží u Hypermarketu Albert.

Samozřejmostí je vzdálená správa digitálního obsahu pomocí našeho cloudového rozhraní NODEPLY.

Na všech reklamních obrazovkách v Metropoli Zličín může běžet i Vaše reklama! Více informací získáte na LEDinzerce.cz.

DPRODUCT ARÉNA Cheb

Multifunkční sportovní hala v Chebu prošla další etapou modernizace. V rámci tohoto projektu jsme do haly dodali digitální multimediální zobrazovací plochy, výsledkový servis SCOREBOARD-SYSTEM.com pro halové míčové sporty a Cloud systém pro správu médií NODEPLY. Součástí dodávky bylo také nové profesionální ozvučení haly, efektové osvětlení hrací plochy a kamerový systém pro streamování sportovních utkání.

LED MULTIMEDIÁLNÍ KOSTKA VE ŠVÉDSKÉM ÖSTERSUNDU

Pro hokejovou arénu ve švédském Östersundu zajistil náš tým kompletní dodání a instalaci LED multimediální kostky. Díky 80 m2 LED kostce si diváci nyní užijí atraktivní multimediální zážitek. Řídící systém běží na našem cloudovém systému NODEPLY pro kompletní správu digitálního obsahu a výsledkový servis SCOREBOARD-SYSTEM.com. V aréně řídíme naším software nejen LED kostku a LED bannery, ale také televize a projektory.

LED obrazovka pro Centrum Černý Most - Central Plaza

V rámci spolupráce se společností Unibail Rodamco Westfield jsme navrhli a zrealizovali novou LED obrazovku pro digital signage v Centru Černý Most. Velkoplošný LED zobrazovač eLite iVision jsme nainstalovali nad Central Plaza nákupního centra. Reklamní obrazovka je nenápadně zabudovaná do SKD stěny.

Samozřejmostí je vzdálená správa obsahu díky cloudovému rozhraní správy obsahu NODEPLY.

Na všech reklamních obrazovkách v Centrum Černý Most může běžet i Vaše reklama! Více na LEDinzerce.cz.

2K Czech Brno

Ve spolupráci s naším obchodním partnerem jsme vybavili prostory školící, prezentační a komunikační místnosti ve firmě 2K Czech Brno. Tato firma je přední herní vývojářské studio ve střední Evropě. Zrodila se zde např. velmi populární série počítačových her Mafia. V rámci zakázky jsme řešili on-line propojení s firemní centrálou v USA, profesionální snímání a přenos audio a video signálu, instalaci a sdílení dvou velkoplošných dotykových monitorů, laserovou projekci nebo prostorové ozvučení Dolby Atmos.

Osvětlení sportovní haly - Lokomotiva Cheb

Ve sportovní hale Lokomotiva Cheb jsme realizovali výměnu starého osvětlení za moderní úsporná LED svítidla. Dálkové ovládání svícení pomocí webové aplikace umožňuje komfortní vzdálené řízení osvětlení haly. Vysoká intenzita svícení až 1100 luxů zlepšila viditelnost na sportovišti a byla jedním z požadavků investora pro zkvalitnění záběrů přímého televizního vysílání. Naše nová LED svítidla přináší úspory spotřeby elektrické energie a zároveň zvyšují divákům zážitek ze hry a sportovcům umožňují podávat špičkové výkony při tréninku i zápasech.

LED obrazovka pro Decathlon Karlovy Vary - Hypermarket Globus

Pro našeho obchodního partnera jsme dodali a namontovali velkoplošnou LED obrazovku u vstupu do prodejny Decathlon v hypermarketu Globus v Karlových Varech. Reklamní plocha má rozměry 3,2 x 1,8 metru a je zabudovaná do SDK stěny. Použitím SMD zobrazovací technologie je dosaženo velmi kvalitního obrazu z širokých pozorovacích úhlů.

Dalovice - výměna veřejného osvětlení

V obci Dalovice u Karlových Varů jsme dokončili další etapu výměny veřejného osvětlení. Nové LED lampy poskytují vyšší světelný výkon a optimální osvětlení veřejných komunikací a prostranství. Hlavně však obci přináší až 81 % energetické úspory oproti vysoké spotřebě elektrické energie původních zastaralých výbojkových lamp.

LED mantinel Lokomotiva Plzeň

Do sportovní haly TJ Lokomotiva Plzeň jsme naistalovali 43 m LED mantinelů eLite iVision P5, celkové rozlišení mantinelu je 8484 x 192 px. Zobrazovaný obsah na mantinelech je řízený naším unikátním systémem NODEPLYRUBICO.

Multimediální vybavení KV Areny

Renovovali jsme multimediální LED kostku v KV Areně. Nový LED zobrazovač poskytuje zcela unikátní vizuální zážitek z každé hry. Nabízí moderní grafiku a animace, umožňuje vytvářet libovolné scény, zobrazovat medailonky hráčů, přehrávat opakované záběry a využívat řadu dalších efektů a funkcí. Každý zápas je proto nezapomenutelný a interaktivní zážitek pro všechny diváky a návštěvníky.

KV Arena a Hala míčových sportů v Karlových Varech využívají náš výsledkový servis SCOREBOARD-SYSTEM.com.

V předchozích letech jsme v KV Areně také opravili a modernizovali systém IPTV okruhu, kde v rámci více než 60 ks televizí rozmístěných v prostorách stadionu může obsluha režie libovolně přepínat obsah na jednotlivých obrazovkách díky našemu rozhraní NODEPLY. Systém NODEPLY lze díky volitelným doplňkům použít i jako vyvolávací systém. Takto ho například KV Arena využila pro odbavení uprchlíků v rámci provozu centra KACPU na jaře roku 2022.

Velkoplošná reklamní LED obrazovka na OD Kotva Praha

Novou LED obrazovku jsme osadili na jednom z nejexkluzivnějších míst v Praze nad vstupem do Obchodního domu Kotva. Zobrazované reklamy jsou viditelné z náměstí Republiky, přilehlých komunikací i od výstupu stanice metra. Umístění garantuje dokonalou viditelnost pro pěší, cestující PID i pro projíždějící vozidla. Součástí montáže bylo inteligentní čidlo jasu, které přizpůsobí jas obrazovky okolním světelným podmínkám (za slunného dne přidá jas, naopak po soumraku svítí obrazovka jen minimálně). Rozměr obrazovky 750 x 300 cm. Nepostradatelnou součástí této instalace je vzdálená správa obsahu díky cloudovému nástroji NODEPLY..

Na této reklamní obrazovce nad vstupem do OD Kotva může běžet i Vaše reklama! Více informací na LEDinzerce.cz.

Nabízíme komplexní řešení multimediálních a audiovizuálních projektů, LED zobrazovačů pro sport a reklamu, veřejné a venkovní LED osvětlení.
Prohlédněte si naší referenční tiskovinu.
HDT impex, s.r.o.
Botanická 3
362 63 Karlovy Vary - Dalovice
Česká republika


Po - Pá: 8:00-17:00
+420 353 222 267
info@HDT.cz


HDT SK, s.r.o.
Borekova 37
821 06 Bratislava
Slovensko


Po - Pá: 8:00-17:00
+421 245 640 387
info@HDTSK.sk