Ozvučení zimního stadionu Mariánské Lázně

Zimní stadion v Mariánských Lázní má konečně odpovídající ozvučení. Instalovali jsme technologii německé značky QPRO AUDIO, která se specializuje na ozvučení sportovních hal a stadionů.

Certifikované reproduktory pro náročné prostředí zimních stadionů byla jasná volba. To vše doplněno o kvalitní bezdrátové mikrofony PSSO WISE pro nejkvalitnější přenos z každého místa haly. A multipřehrávač včetně Bluetooth i DAB+ rádia je dnes samozřejmostí.

Celý zvukový systém je teď připraven na budoucí libovolné doplňování reproduktorů dle možností investora.

Výsledkový servis a obrazovky pro zimní stadion Sokolov

Pro zimní stadion v Sokolově jsme dodali nové multimediální LED výsledkové tabule a velkoplošnou reklamní LED obrazovku nad hlavní vstup.

Slovalco (SK) - parkovací informační tabule

Jednoduchý projekt 2 zobrazovacích ploch pro informace parkujícím řidičům. Tabule jsou nezávislé na sobě nebo je lze klonovat, to podle počtu kamiónů před vjezdem do hliníkárny Slovalco. Projekt zahrnoval umístění 2 zobrazovacích venkovních LED tabulí eLitevision P10 o rozměrech 3,84m x 1,92m, výrobu rámu a stojanu, podružné rozvaděče, 2x pasivní PC Advantech, položení optických tras, průraz pod asfaltovou silnicí, výkopy cest podél parkoviště až po finální zarovnání zeminy a osev travinou. 
Na první pohled jednoduchý projekt, nicméně pod přísným dohledem bezpečnostního týmu hliníkáren, kde se musí dodržovat ta nejpřísnější pravidla BOZP a to i na hranicích objektu. 
Projekt byl velmi dobře hodnocen IT týmem, stejně jako servisní podpora při nasazování software od zákazníka a pravidelné 6 měsíční kontrola a čištění kompletní elektroniky.

Kunsteisstadion Crimmitschau im Sahnpark - Německo

Multimediální LED zobrazovač bude sloužit klubu EISPIRATEN CRIMMITSCHAU hrající DEL 2. Návštěvníci se můžou těšit na detailní barevné zobrazení informací o hokejových zápasech. Zároveň lze LED obrazovku využít pro reklamní účely a propagaci sportovního klubu. Další využití je plánováno pro závody v rychlobruslení a také pro veřejné bruslení. LED Scoreboard je zavěšen na původní konstrukci staré časomíry. Ovládání obrazovky je možné z režie stadionu i lavice časoměřičů.

https://www.eispiraten-crimmitschau.de

ICE PARK - Beaufort LUCEMBURSKO

Nově instalovaný LED zobrazovač SCOREBOARD-system v lucemburském hokejovém klubu Beaufort Knights, který hraje Belgickou Národní Ligu.

Pravidla hry jsme nastavili hlavně pro soutěže žákovské hokejové ligy, ale samozřejmostí byla i podpora pro ostatní sporty, které hokejový areál využívají. LED obrazovka je umístěna mimo stadion pod zastřešenou konstrukcí, která je pozinkovaná. Netradičně umístěné LED zobrazovače si vyžádalo netradiční umístění míst pro diváky.

Ve spodní části Scoreboardu je možně během zápasu zobrazovat atraktivní multimediální obsah.

Řízení celého systému je možné z lavice časoměřičů nebo prostor pokladny, který se bude využívat hlavně pro veřejné bruslení.

Veřejné osvětlení - Hroznětín RVO III.

V roce 2019, proběhla výměna veřejného osvětlení ve středu města Hroznětína z programu MPO Efekt 2019. Nově se tak instalovala svítidla s teplotní chromatičností 2700K. Celkem bylo v této fázi vyměněno a doplněno celkem 47 ks svítidel iLED PSL a 456m napájecích kabelů.

Basket Iskra Svit (SK)

Tak už i basket club ve Svitu na Slovensku má řešení SCOREBOARD BLACK BOX - (http://scoreboard-system.com/index.php

Aby instalace nebyla jen o jedné tabuli, rozvětvili jsme tento systém na více obrazovek:
Hlavní výsledková tabule, oproti této tabuli je doplňková technická 1x1m tabule pro rozhodčí a komisaře. Za hráči jsou pak FullHD monitory s kopií hlavní výsledkové tabule. Tu samou kopii vidí i komisař na svém stole. Poslední monitor má pak u sebe obsluha, která na zápas dohlíží.

K celému výsledkovému servisu pak byly doplněny i dvě tabule s útočným časem a vestavěnou sirénou (Shot Clock: http://scoreboard-system.com/index.php)

Dukla Banská Bystrica - atletický stadion

Dukla v Banské Bystrici je velmi impozantní stadion, kde je atletický okruh i fotbalové hřiště. Vzhledem k rozměrům stadionu se investor rozhodl pro variantu LED obrazovky eLitevision P8 9,6m x 4,8m 1200x600 bodů. (10x5 kabinetů). Vše jsme dodali včetně ocelového rámu s betonováním, optické trasy mezi tabulí a režií, potřebné vybavení režie - scoreboard system software, videoprocesor, HDMI rozvody.Uživatelé takto jednoduše umí obsloužit zápas fotbalu i přepnout na kamery nebo software pro atletiku.

MFK Michalovce (SK)

Výsledková tabule unikátních parametrů!
8,64metrů šířka, 4,8m výška - 41,47m2. Tato obrovská plocha se natáčí kolem své osy o 180° dozadu za stadion, kde je FAN zóna pro letní koncerty s velkoplošnou obrazovkou. Rozlišení P8 umožní rozlišení  1080 x 600 obrazových bodů. Co je na tomto díle navíc skvělé, to je jas 10.000nitů. klasické venkovní obrazovky mají z 90% maximální jas o hodnotách do 6500nitů. Tato obrazovka je tedy skoro dvojnásobek výkonnější. Toto  se ocení v momentě kdy svítí proti obrazovce slunce. Tato LED SMD obrazovka umožní dokonalý obraz i při přímém svitu slunce. 

MFK Zemplín Michalovce tak získal multimediální plochu na videa, fotky, výsledkové skóre a zároveň i plochu na letní koncerty, kde při otočení pro 180° za stadionem vyroste festivalová plocha pro tisíce lidí.

Dárkem pro klub bylo i 96 kabinetů, které jako perimetry tvoří reklamní obrazovku okolo herní plochy. Kabinety jsou sice starší, ale umocňují přechod z nudného hřiště na moderní multimediální stánek zábavy. Sponzoři, klubová videa, fotky a medailónky hráčů, nové 3D logo ve vývoji, to vše jsou jen střípky nové tváře prvoligového klubu MFK Zemplín Michalovce.

Sportsareana v Sandefjordu (Norsko)

Instalace ScoreBoard-system.com ve Sportsareana v Sandefjordu v Norsku se používá především pro zápasy nejvyšší úrovně házené, ale také jako multisportovní aréna pro dospělé i mládež. Řešení ScoreBoard-system.com tedy používá několik rozlišných skupin uživatelů.

 

Šablony v systému jsou přizpůsobeny vnitrostátním předpisům Norské házenkářské federace, ale zároveň je lze použít i pro jiné sportovní zápasy nižší úrovně, pro použití ve školách a v tamních sportovních klubech.

 

LED obrazovka o rozměrech 3 x 5 metrů (P4,8 mm) byla dodána našim norským partnerem Media System AS a nakonfigurována pro několik nastavení – možnost zobrazení výsledkových informací na horní straně obrazovky s produkcí videa / kamery v poměru 16: 9 pro zbytek, možnost zobrazení výsledkové tabulky v dolní části a produkcí kamery 16: 9 výše, možnost zobrazení informací o zápase na celé obrazovce (viz. obrázek). Všechny navržné možnosti lze snadno změnit před každým zápasem.

 

Systém krom házené slouží k odbavení indoorových fotbalových zápasů.

Nitra, fotbalový stadion pod Zoborom, Scoreboard + perimetry

Na stadionu FC Nitra byly instalovány 2 LED SMD obrazovky 4,8x2,88m SuperStage P10. Hliníkové, bezúdržbové, bezventilátorové řešení. Nízká spotřeba, nulová hlučnost. Kabinety se vyznačují především spolehlivou elektronikou a spolehlivým provozem. 

Dále se zde instaloval 108m dlouhý perimetr P10, řízený pomocí software MADRIX. Nutností byla optická trasa, převodníky, aby  signál byl synchronizován po celé ploše mantinelu. 

Součástí dodávky byla i SB konzole do režie, videoprocesor, tak, aby byla obsluha snadná i pro jednu  osobu v režii. 

Po víceletém provozu je zde naprostá spokojenost uživatelů s jednoduchostí aplikace, jednoduchostí a přehledností pro obsluhu celého systému. Na perimetrech velmi snadno během vteřiny stopnou reklamy a pustí nápisy Gól a smyčku sponzorů. Využívají i jiné textové a grafické možnosti perimetrů a obrazovek na tzv. wow momenty.

Osvětlení výrobní expedice - Liapor

Dokončená instalace osvětlení expedice v areálu firmy Liapor. Nainstalovali jsme poslední svítidla a vše otestovali. Od teď se bude řidičům kamionů lépe nakládat v pozdních hodinách a zaměstnanci mají lepší podmínky na práci.

Veřejné osvětlení - Strkovice

Výstavba nového veřejného osvětlení v obci Strkovice je ke vší spokojenosti hotová.
Tato zakázka vznikla výhrou veřejné zakázky. Instalovali jsme 18 nových sloupů a LED svítidel, 3 kompletně nové rozvaděče veřejného osvětlení a přes kilometr kabeláže.
Použitá svítidla iLED PSL série a iLED ESL série.

LED obrazovky pro OC FORUM Prešov

Obchodní centrum NOVUM v Prešově dostalo dvě krásné obrazovky. Jednu venkovní, atypickou - na roh budovy. Druhá obrazovka je pak uvnitř centra k běžné reklamě.
 
eLitevision venkovní obrazovka s plochou o rozlišení 1888x320 obrazových bodů, která umožňuje zobrazit reklamní plochu buď jako jeden celek (video, obrázek, text), nebo umí být rozdělena na dvě nezávislé plochy. 
Druhá eLitevision obrazovka, interiérová, nabízí rozlišení 1536x576bodů, a oslovuje návštěvníky obchodního centra, kteří míří po eskalátorech do garáží. Díky štíhlému tělu o hloubce jen 8cm splývá s prostředím a je vnímána jako krásný, nerušivý doplněk prostředí. 

Celý reklamní systém je pak propojen s www.NODEPLY.cz a umožňuje tak nejen správu obrazovek současně, ale i následné zprovoznění i stovek dalších reklamních médií po objektu s libovolným rozlišením nebo libovolné velikosti. Správa reklamního obsahu probíhá přes Cloud, takže není potřeba instalovat na PC obsluhy programy. Nodeply nabízí jednu z nejlepších variant jak hezky česky ovládat snadno a intuitivně obsahovou část reklam nejen v obchodních centrech.

Rekonstrukce veřejného osvětlení - město Tachov, ulice Tovární

Vyhráli jsme výběrové řízení města Tachov, na výstavbu nového a demontáž stávajícího veřejného osvětlení v ulici Tovární.

Během měsíců duben 2019 jsme připravili veškeré podklady pro vytyčení stávajících sítí, omezení provozu na komunikaci a dalších potřebných dokumentů před samotnou výstavbou.

Během měsíce Květen – Červen 2019 jsme vystavěli 11ks sedmi metrových stožárů a osadili jsme je svítidlem řady P-LINE, konkrétně modelem PSL-50 s optickým systémem M6 vhodným pro větší rozestup stožárů, tak aby byla splněna požadovaná světelná norma pro komunikaci. Dále jsme osadili 13 ks pětimetrových stožárů taktéž se svítidlem řady P-LINE – PSL-50 s optikou M5. Následně jsme osadili nový rozvaděč a upravili všechny povrchy do původního stavu. 

Fotbal Chelsea

FC Chelsea od nás prostřednictvím partnera zakoupila v roce 2019 tři systémy ONE ScoreBoard-system.com pro odbavení fotbalových zápasů.

První Black Box putoval na stadion pro juniory a díky velké spokojenosti byl zakoupen týž systém pro dámský stadion (King's Meadow Stadium, Kingston Upon Thames.

Třetí systém (single verze) byl použit jako záložní systém rovněž pro ženy tohoto slavného klubu.

Multimediální kamion Agrotec Promotruck

Multimediální kamion AGROTEC Promotruck je ideální řešení pro produkci eventů s velmi krátkou dobou stavby. Scéna kamionu je plně připravena pro většinu potřeb produkce - výkonné ozvučení, efektové osvětlení a velká LED obrazovka. LED zobrazovač eLite rVision Superb z portfolia společnosti HDT impex s.r.o. v rozměru 5,5 x 3m je určen pro pozorování již od 4m, má velmi vysoký jas >6000 cd/m2 a vysoký kontrast.

Komárno JOKAI divadlo SuperStage P10, 4,8x 2,88m

Reklamní obrazovka pro divadlo Jokai (Komárno, SK)
SuperStage P10, outdoor

dodávka LED technologie, PC a instalace (rám měl majitel vlastní výroby)

Tradiční rozměr reklamní LED obrazovky 4,8 x2,88m s rozlišením 480x288bodů (P10). Kabinety jsou výjimečné svou konstrukcí, jedná se o velmi kvalitní výrobu, konstrukce umožňuje pasivní chlazení, tj. že na těle obrazovky nejsou umístěny žádné chladící ventilátory, je tedy plně pasivně chlazená. Tělo je plast/hliník, zpředu DIP diody s rozestupem 10mm. Výhoda 10mm DIP technologie je kontrastní obraz, světelnost 7000nitů. Druhou výhodu pozná majitel po roce, dvou, třech a více, že uvnitř se nehromadí prach, obrazovka totiž nenasává nečistoty z ulice a tak i po roční pravidelné prohlídce doslova není co čistit. Tento model SuperStage se vyznačuje i velmi nízkou spotřebou a téměř nulovou poruchovostí podobu i tří a více let.

Švýcarsko - Bellinzona - LED Scoreboardy

Instalaci 2ks LED Scoreboardů naší značky provedla v roce 2018 ve Švýcarsku ve městě Bellinzona naše švýcarská partnerská firma.
Na pravé straně je instalován velký scoreboard P6 cca 19m2 a na levé straně menší scoreboard P6 o velikosti cca 10m2. Vše je ovládáno naším řídícím systémem Scoreboard ONE. 
Protože jde jedná o multifunkční halu, je možné ovládat hokej, ale i florbal a basketbal.
Celý systém je take napojen na stávající reproduktorovou soustavu.    

Informační LED obrazovka pro Město Gbely, Slovensko

Slovenské město Gbely si od společnosti HDT impex s.r.o., největšího dodavatele LED obrazovek v Česko-Slovensku, pořídilo velkoplošný informační LED panel do centra města. Naše společnost ho dodala vč. kompletního konstrukčního řešení, silového rozvaděče, dohledové kamery a přehrávače obsahu.
Použitá technologie: eLite rVision P6,67SMD. Rozměr 3,2 x 2m. Velmi vysoký jas vč. automatické regulace jasu.
Nabízíme komplexní řešení multimediálních a audiovizuálních projektů, LED zobrazovačů pro sport a reklamu, veřejné a venkovní LED osvětlení.
Prohlédněte si naší referenční tiskovinu.
HDT impex, s.r.o.
Botanická 3
362 63 Karlovy Vary - Dalovice
Česká republika


Po-Pá: 8:00-17:00
+420 353 222 267
info@HDT.cz


HDT SK, s.r.o.
Borekova 37
821 06 Bratislava
Slovensko


Po-Pá: 8:00-17:00
+421 245 640 387
info@HDTSK.sk