MFK Michalovce (SK)

Výsledková tabule unikátních parametrů!

8,64 metrů šířka, 4,8 m výška - 41,47 m2. Tato obrovská plocha se natáčí kolem své osy o 180° dozadu za stadion, kde je FAN zóna pro letní koncerty s velkoplošnou obrazovkou. Rozlišení P8 umožní rozlišení  1080 x 600 obrazových bodů. Co je na tomto díle navíc skvělé, to je jas 10.000 nitů. klasické venkovní obrazovky mají z 90% maximální jas o hodnotách do 6500 nitů. Tato obrazovka je tedy skoro dvojnásobek výkonnější. Toto  se ocení v momentě kdy svítí proti obrazovce slunce. Tato LED SMD obrazovka umožní dokonalý obraz i při přímém svitu slunce. 
 
MFK Zemplín Michalovce tak získal multimediální plochu na videa, fotky, výsledkové skóre a zároveň i plochu na letní koncerty, kde při otočení pro 180° za stadionem vyroste festivalová plocha pro tisíce lidí.
 
Dárkem pro klub bylo i 96 kabinetů, které jako perimetry tvoří reklamní obrazovku okolo herní plochy. Kabinety jsou sice starší, ale umocňují přechod z nudného hřiště na moderní multimediální stánek zábavy. Sponzoři, klubová videa, fotky a medailónky hráčů, nové 3D logo ve vývoji, to vše jsou jen střípky nové tváře prvoligového klubu MFK Zemplín Michalovce.

Sportsareana v Sandefjordu (Norsko)

Instalace ScoreBoard-system.com ve Sportsareana v Sandefjordu v Norsku se používá především pro zápasy nejvyšší úrovně házené, ale také jako multisportovní aréna pro dospělé i mládež. Řešení ScoreBoard-system.com tedy používá několik rozlišných skupin uživatelů. 

Šablony v systému jsou přizpůsobeny vnitrostátním předpisům Norské házenkářské federace, ale zároveň je lze použít i pro jiné sportovní zápasy nižší úrovně, pro použití ve školách a v tamních sportovních klubech.  

LED obrazovka o rozměrech 3 x 5 metrů (P4,8 mm) byla dodána našim norským partnerem Media System AS a nakonfigurována pro několik nastavení – možnost zobrazení výsledkových informací na horní straně obrazovky s produkcí videa / kamery v poměru 16: 9 pro zbytek, možnost zobrazení výsledkové tabulky v dolní části a produkcí kamery 16: 9 výše, možnost zobrazení informací o zápase na celé obrazovce (viz. obrázek). Všechny navržné možnosti lze snadno změnit před každým zápasem.

Systém kromě házené slouží k odbavení indoorových fotbalových zápasů.

Nitra, fotbalový stadion pod Zoborom, Scoreboard + perimetry

Na fotbalovém stadionu FC Nitra byly nainstalovány 2 LED SMD obrazovky o rozměrech 4,8 x 2,88 metru typu SuperStage P10. Hliníkové a bezúdržbové řešení s pasivním chlazením. Kabinety se vyznačují především kvalitní elektronikou a spolehlivým provozem. Obrazovky mají nízkou spotřebu energie a nulovou provozní hlučnost. Dále jsme na stadionu instalovali 108 metrů dlouhý LED perimetr P10 řízený softwarem MADRIX. Nutností byla optická trasa a převodníky, aby byl signál synchronizován po celé ploše mantinelu. Součástí dodávky byla i ScoreBoard-system.com konzole do režie a videoprocesor, které zajišťují snadnou obsluhu celého systému jednou osobou.

Po víceletém provozu je naprostá spokojenost investora s jednoduchostí aplikace a přehledností systému pro obsluhu. Na perimetrech velmi snadno během vteřiny stopnou reklamy a pustí nápisy Gól a smyčku sponzorů. Využívají i jiné textové a grafické možnosti perimetrů a obrazovek na tzv. wow momenty a komunikaci s diváky.

Osvětlení výrobní expedice - Liapor

Dokončená instalace osvětlení expedice v areálu firmy Liapor. Nainstalovali jsme poslední svítidla a vše otestovali. Od teď se bude řidičům kamionů lépe nakládat v pozdních hodinách a zaměstnanci mají lepší podmínky na práci.

Veřejné osvětlení - Strkovice

Výstavba nového veřejného osvětlení v obci Strkovice je ke vší spokojenosti hotová.
Tato zakázka vznikla výhrou veřejné zakázky. Instalovali jsme 18 nových sloupů a LED svítidel, 3 kompletně nové rozvaděče veřejného osvětlení a přes kilometr kabeláže.
Použitá svítidla iLED PSL série a iLED ESL série.

LED obrazovky pro OC FORUM Prešov

Obchodní centrum NOVUM v Prešově dostalo dvě krásné obrazovky. Jednu venkovní, atypickou - na roh budovy. Druhá obrazovka je pak uvnitř centra k běžné reklamě.
 
eLitevision venkovní obrazovka s plochou o rozlišení 1888 x 320 obrazových bodů, která umožňuje zobrazit reklamní plochu buď jako jeden celek (video, obrázek, text), nebo umí být rozdělena na dvě nezávislé plochy. 
Druhá eLitevision obrazovka, interiérová, nabízí rozlišení 1536 x 576 bodů, a oslovuje návštěvníky obchodního centra, kteří míří po eskalátorech do garáží. Díky štíhlému tělu o hloubce jen 8 cm splývá s prostředím a je vnímána jako krásný, nerušivý doplněk prostředí. 
 
Celý reklamní systém je pak propojen se systémem NODEPLY a umožňuje tak nejen správu obrazovek současně, ale i následné zprovoznění i stovek dalších reklamních médií po objektu s libovolným rozlišením nebo libovolné velikosti. Správa reklamního obsahu probíhá přes Cloud, takže není potřeba instalovat na PC obsluhy programy. Nodeply nabízí jednu z nejlepších variant jak hezky česky ovládat snadno a intuitivně obsahovou část reklam nejen v obchodních centrech.

Rekonstrukce veřejného osvětlení - město Tachov, ulice Tovární

Město Tachov a výstavba nového a demontáž stávajícího veřejného osvětlení v ulici Tovární.

Během měsíců duben 2019 jsme připravili veškeré podklady pro vytyčení stávajících sítí, omezení provozu na komunikaci a dalších potřebných dokumentů před samotnou výstavbou.

Během měsíce Květen – Červen 2019 jsme vystavěli 11 ks sedmi metrových stožárů a osadili jsme je svítidlem řady P-LINE, konkrétně modelem PSL-50 s optickým systémem M6 vhodným pro větší rozestup stožárů, tak aby byla splněna požadovaná světelná norma pro komunikaci. Dále jsme osadili 13 ks pětimetrových stožárů taktéž se svítidlem řady P-LINE – PSL-50 s optikou M5. Následně jsme osadili nový rozvaděč a upravili všechny povrchy do původního stavu.

Fotbal Chelsea

FC Chelsea od nás prostřednictvím partnera zakoupila v roce 2019 tři systémy ONE SCOREBOARD-SYSTEM.com pro odbavení fotbalových zápasů.

První Black Box putoval na stadion pro juniory a díky velké spokojenosti byl zakoupen týž systém pro dámský stadion King's Meadow Stadium, Kingston Upon Thames. 

Třetí systém (single verze) byl použit jako záložní systém rovněž pro ženy tohoto slavného klubu.

Multimediální kamion Agrotec Promotruck

Multimediální kamion AGROTEC Promotruck je ideální řešení pro produkci eventů s velmi krátkou dobou stavby. Scéna kamionu je plně připravena pro většinu potřeb produkce - výkonné ozvučení, efektové osvětlení a velká LED obrazovka. LED zobrazovač eLite rVision Superb z portfolia společnosti HDT impex s.r.o. v rozměru 5,5 x 3 m je určen pro pozorování již od 4 m, má velmi vysoký jas >6000 cd/m2 a vysoký kontrast.

Komárno JOKAI divadlo SuperStage P10, 4,8x 2,88m

Tradiční rozměr reklamní LED obrazovky 4,8 x 2,88 m s rozlišením 480 x 288 bodů (P10). Kabinety jsou výjimečné svou konstrukcí, jedná se o velmi kvalitní výrobu, konstrukce umožňuje pasivní chlazení, tj. že na těle obrazovky nejsou umístěny žádné chladící ventilátory, je tedy plně pasivně chlazená. Tělo je plast/hliník, zpředu DIP diody s rozestupem 10 mm. Výhoda 10 mm DIP technologie je kontrastní obraz, světelnost 7000 nitů. Druhou výhodu pozná majitel po roce, dvou, třech a více, že uvnitř se nehromadí prach, obrazovka totiž nenasává nečistoty z ulice a tak i po roční pravidelné prohlídce doslova není co čistit. Tento model SuperStage se vyznačuje i velmi nízkou spotřebou a téměř nulovou poruchovostí podobu i tří a více let.

Švýcarsko - Bellinzona - LED Scoreboardy

Instalaci 2 ks LED Scoreboardů naší značky provedla v roce 2018 ve Švýcarsku ve městě Bellinzona naše švýcarská partnerská firma.

Na pravé straně je instalován velký scoreboard P6 cca 19 m2 a na levé straně menší scoreboard P6 o velikosti cca 10 m2. Vše je ovládáno naším řídícím systémem SCOREBOARD-SYSTEM ONE. 
Protože jde jedná o multifunkční halu, je možné ovládat hokej, ale i florbal a basketbal.
Celý systém je take napojen na stávající reproduktorovou soustavu.

Informační LED obrazovka pro Město Gbely, Slovensko

Slovenské město Gbely si od společnosti HDT impex s.r.o., největšího dodavatele LED obrazovek v Česko-Slovensku, pořídilo velkoplošný informační LED panel do centra města. Naše společnost ho dodala vč. kompletního konstrukčního řešení, silového rozvaděče, dohledové kamery a přehrávače obsahu.

Použitá technologie: eLite rVision P6,67SMD. Rozměr 3,2 x 2 m. Velmi vysoký jas vč. automatické regulace jasu.

Topolčany, Biznis Centrum 4,8 x 2,88m, P10, venkovní

Reklamní obrazovka na Biznis Centru v Topolčanech je další z příkladů, že série SuperStage si nachází mezi zákazníky oblibu. Tradiční rozměr reklamní LED obrazovky 4,8 x 2,88 m s rozlišením 480 x 288 bodů (P10). Kabinety jsou výjimečné svou konstrukcí, jedná se o velmi kvalitní výrobu, konstrukce umožňuje pasivní chlazení, tj. že na těle obrazovky nejsou umístěny žádné chladící ventilátory, je tedy plně pasivně chlazená. Tělo je plast/hliník, zpředu DIP diody s rozestupem 10 mm. Výhoda 10 mm DIP technologie je kontrastní obraz, světelnost 7000 nitů. Druhou výhodu pozná majitel po roce, dvou, třech a více, že uvnitř se nehromadí prach, obrazovka totiž nenasává nečistoty z ulice a tak i po roční pravidelné prohlídce doslova není co čistit. Tento model SuperStage se vyznačuje i velmi nízkou spotřebou a téměř nulovou poruchovostí podobu i tří a více let.

I zde majitel zakoupil 3-letou záruku, 3-letý online support v ceně.

LED Scoreboard - Peiting

V roce 2018 jsme provedli instalaci LED Scoreboardu v Německu, na jihu Bavorska v městě Peiting. Scoreboard iVision P6 je namontován na pochozí pozinkované konstrukci a má celkovou plochu cca 18 m2. 
Kompletní ovládání systému SCOREBOARD-SYSTEM ONE - HOCKEY je umístěno v kabině časoměřičů, která se nachází za mantinelem u červené čáry.

Humenné SuperStage P10 4,8 x 2,88m, venkovní

Reklamní obrazovka SuperStage P10 outdoor, dodávka LED technologie, rámu na stěnu, kontrolního PC a kompletní instalace na klíč.
 
Tradiční rozměr reklamní LED obrazovky 4,8 x 2,88 m s rozlišením 480 x 288 bodů (P10). 
 
Kabinety jsou výjimečné svou konstrukcí, jedná se o velmi kvalitní výrobu, konstrukce umožňuje pasivní chlazení, tj. že na těle obrazovky nejsou umístěny žádné chladící ventilátory, je tedy plně pasivně chlazená. Tělo je plast/hliník, zpředu DIP diody s rozestupem 10 mm. Výhoda 10 mm DIP technologie je kontrastní obraz, světelnost 7000 nitů. Druhou výhodu pozná majitel po roce, dvou, třech a více, že uvnitř se nehromadí prach, obrazovka totiž nenasává nečistoty z ulice a tak i po roční pravidelné prohlídce doslova není co čistit. Tento model SuperStage se vyznačuje i velmi nízkou spotřebou a téměř nulovou poruchovostí podobu i tří a více let. Navíc má i obrazovka i senzor jasu, takže každou minutou šetří energii hlídáním okolního jasu a automatickou korekcí svítivosti obrazovky.

Výsledková tabule FK Pohronie (Žiar nad Hronom)

Jeden z dalších prvoligových stadiónů FK Pohronie získal též naše řešení v podobě výsledkové tabule. Díky propojení optickými vlákny byla LED SMD obrazovka usazena v rohu oproti hlavní tribuně, a s velikostí 6.144 m x 4.096 m umí zobrazit výsledky, videa, fotky a další obsah s pěknou viditelností přes celý stadión. 

Obrazovka má jednu pěknou vlastnost, je bezventilátorová, navíc průvzdušná, takže vítr, který na tuto plochu naráží částečně projde mezi diodami a poté obrazovka s takovou plochou lépe odolává náporu větru při vichřicích. Právě pro tuto maličkost jsme mohli obrazovku esteticky usadit na jeden kulatý pilíř a je tedy i vkusným doplňkem stadiónu. 
 
Co je zajímavost, že mimo jedné bouřky, jsme k této obrazovce neměli od roku 2017 jediný výjezd na servis. Pasivní chlazení totiž eliminuje vtahování prachu, vlhkosti z okolního prostředí a tedy elektronika je ve svém optimálním prostředí.
 
K výsledkové tabuli klub zakoupil i licenci www.SCOREBOARD-SYSTEM.com pro fotbal + videoprocesor pro možnost zobrazení volitelných obrazových vstupů na tuto obrazovku (kamery, výsledkový software, obraz z ntb apod.)

Multi-kulturní prostor Empire Hall

Jeden z dalších zdařilých projektů vybavený špičkovou audio video, světelnou a pódiovou technikou. Ozvučení v hlavním sále zajišťuje mohutný přednes systému Nova Acoustic o výkonu 12,5 kW, řízený na přání investora pomocí tabletu, ale i plně profesionálního digitálního mixážního pultu.
 
O scénické i dynamické osvětlení se stará více jak třicet komponent inteligentních světel MUVIK opět řízený pomocí smart technologie. 
 
Malý sál je decentně, ale přesto dynamicky ozvučen dvanácti satelity a dvěma subbasy s možností odbavit konferenční pojetí, tak i chill-out párty. Do obou sálů jsme dodali výkonnou projekci a plátno. Prostory jsou tedy plně schopni odbavit většinu poptávaných eventových akcí.    

Svitavy - Zimní stadion

Svitavy – Ledová plocha v areálu svitavského stadionu, která slouží současně i jako hokejbalové hřiště. Byla vybavena naším ozvučením a LED obrazovkou.

Dodali jsme obrazovku 4 x 2 m P7,62. 
SCOREBOARD-SYSTEM ONE - hokej

LED obrazovky v prosklené fasádě Krajské vědecké knihovny v Liberci

V roce 2019 jsme dle zadání veřejné zakázky revitalizovali LED zobrazovače ve fasádě objektu Krajské vědecké knihovny v Liberci. Osadili jsme technologii eLite oVision s předním servisem. Součástí dodávky jsou kromě LED obrazovek také nosné konstrukce, inteligentní úsporné napájecí rozvaděče a naše cloudové přehrávače obsahu NODEPLY.

Obsah je řízen vzdáleně a obsahuje speciální zakázkové moduly vč. komponenty pro zobrazeni denních zpráv ze zpravodajských serverů.

Výměna informačních panelů Hudebního divadla Karlín

Digital signage postupuje stále dále a umožňuje přeměňovat klasické plakátovací plochy na digitální. U realizace této zakázky jsme dostali vítanou výzvu a to zkombinovat vysoký obrazový detail, velmi vysoký jas zobrazovačů, venkovní IP krytí a to vše ve spojení se zakázkovým rozměrem a designem.

Pro Hudební divadlo v Karlíně jsme zrealizovali výměnu celkem 3 ks CLV informačních panelů za digitální LED SMD velkoplošné zobrazovače. Divadlo tím získalo lepší využití ploch, kdy na nich nyní může promítat více upoutávek na představení a aktuálních informací najednou. Motivy může online a bez nákladů na tisk okamžitě měnit. Vzhledem k instalaci v centru města je samozřejmostí automatický senzor, který reguluje svítivost zobrazovačů v návaznosti na úroveň okolního osvětlení. Konstrukční řešení zahrnuje kotvení do země, designový nosný rám vč. otevírací dveří pro servis. Obrazovka samotná je chráněna bezpečnostním sklem.
Nabízíme komplexní řešení multimediálních a audiovizuálních projektů, LED zobrazovačů pro sport a reklamu, veřejné a venkovní LED osvětlení.
Prohlédněte si naší referenční tiskovinu.
HDT impex, s.r.o.
Botanická 3
362 63 Karlovy Vary - Dalovice
Česká republika


Po - Pá: 8:00-17:00
+420 353 222 267
info@HDT.cz


HDT SK, s.r.o.
Borekova 37
821 06 Bratislava
Slovensko


Po - Pá: 8:00-17:00
+421 245 640 387
info@HDTSK.sk